ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

mocp.ir

درباره ما

با عنایت به تعدّد روز افزون  شرکتهای پیمانکاری و تنگ تر شدن فضای  رقابت بین آنها و از طرفی تاثیر غیر قابل انکار قوانین و مقررات بر دامنه فعالیت پیمانکاران و مخاطرات و تهدیدات پیش روی این صنف از قبیل فسخ پیمان، تعلیق، جرایم تاخیر پروژه  –که هر کدام میتواند به تنهایی حیات یک شرکت را با مشکل مواجه کند- و... مضافاً تعدّد حوزه ها و موضوعات قانونی تاثیرگزار بر این قشر (بطور خاص) و لزوم بهره مندی از مشاوران مجرّب به قوانین موضوع فعالیت  (بطور عام ) با هدف ماندن در فضای رقابت، موسسه حقوقی–تخصصی مشاوران مدیریت پروژه های عمرانی (MOCP) با کادری مجرب و کارآزموده ، با تمرکز به قوانین پیرامون  قرارداهای پیمانکاری و قوانین مرتبط با آن به عنوان موسسه حقوقی تخصصی در حوزه فعالیت پیمانکاران و مقررات مرتبط و تاثیر گزار بر آن شامل قوانین پیمان و قرارداد ،قوانین مناقصات ،داوری فعالیت خود را آغاز نمود. 

 منظور ما از مسائل حقوقی،شناسایی و وصول همه مطالبات پنهان و آشکار شما در پروژه است.برخی ازاین حقوق شامل موارد زیر است:

تشریح حقوق طرفین در پیمان و تلاش برای شناخت حقوق خود در پروژه بمنظور عدم تداخل در حوزه یکدیگر، مدیریت درتنظیم و بهینه سازی صورت وضعیت بر اساس شرایط کار، کارفرما و پیمانکار،شناسایی اضافه کاری های عیان و پنهان پروژه و تهیه مستندات لازم در حین پروژه،استفاده بهینه ازمجوزها و ضرب الاجل های پروژه،شناسایی ارزش های افزوده تولید شده در حین پروژه و بهره برداری لازم از این ارزشها،شناسایی هزینه های سرباره پروژه و جلوگیری ازگسترش آن،شناسایی عوامل تهدید پروژه از نظر حقوقی،مادی و معنوی و....

در ادامه خلاصه ای از حوزه های فعالیت این مشاور که بر اساس دپارتمان های تخصصیِ و مستقل شکل گرفته است معرفی میگردد:

 *قوانین و مدیریت قراردادها:

شامل شرایط عمومی پیمانها،انعقاد پیمان،تعلیق،خاتمه یا فسخ،حل بهینه ادعا بین عوامل درگیر پروژه،وصول مطالبات،قوانین موثر بر قراردادها(قانون مناقصات ،قانون برنامه و بودجه،قانون برنامه چهارم و پنجم،نظام فنی و اجرایی و...)

 *داوری مرضی الطرفین قراردادها و حل اختلافات فنی و تخصصی:

شامل داوری در موضوعات تخصصی حوزه قرارداد مابین عوامل درگیر در قرارداد شامل پیمانکار،مشاور،کارفرما و ....

 *وکالت و طرح دعوی:

شامل ورود به مجامع قانونی به نمایندگی از طرف شرکتهاتوسط وکلای مجرب

 

نکته مهم:سیاست و منشور موسسه MOCP بر پایه سعی و تلاش در حل اختلاف و داوری با رویکرد حفظ منافع عمومی کشور است و این موسسه به لحاظ اخلاقی نام پیمانکاران و کارفرمایان (که عمدتاً دولتی هستند)را به لحاظ تعهد به رعایت حریم خصوصی افراد به میان نمیاورد.

 

در انتها:

 

از آنجا که تنها منبع بدون نقص قرآن کریم می باشد، و می دانم کار انسانی هیچ گاه بدون نقص نیست. خوشحال می شوم اشکالات این سایت و مطالب آن در قسمت تماس با ما، با ما در میان بگذارید.

 منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادهای شما هستم.

تاریخ و زمان فعلی

Tuesday, 20 October 2020
سه شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۹

چه کسی آنلاین است؟

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پروفایل شبکه های اجتماعی

نظرات توییتر

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    لاله : لطفا مطالب بیشتری بگذارید    images223

 

   مرجان : لطفا دانلود را افزایش دهید    images22